Tel: 32 277 39 93; 785 935 686
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Usługi

Jesteśmy firmą działąjącą od 1993 roku w branży budowlanej. Zajmowaliśmy się produkcją okien i drzwi z PCV oraz aluminium stosując doskonałej jakości okucia okienne i drzwiowe oraz profile PCV i aluminiowe. Obecnie z powodu ekonomicznych zaprzestaliśmy produkcji a oferowana stolarka jest ściągana od innych większych producentów.
Oferowane przez nas produkty z PCV wykonane są z profili posiadających 5, 6 i 7 komór wewnętrznych co powoduje dobrą izolację cieplną i dźwiękoszczelną. Bazujemy również na systemie okuć pozwalających na zastosowanie wielu rozwiązań udogadniających codzienne użytkowanie stolarki okiennej oraz drzwiowej, takich jak: mikrowentylacja, stopniowe uchylanie skrzydła, blokada położenia klamki, zaczepy antywyważeniowe, podnośnik skrzydła. Zapewniamy wkłady szybowe energooszczędne o niskim przenikaniu ciepła (U=1,0 i U=0,5 W szybach stosujemy wiele rodzajów szprosów wewnątrzszybowych w różnych kolorach i o różnych szerokościach. Wykonujemy dowolne wzory i kształty okien włącznie z gięciem profilu. Oferujemy ponadto produkty z aluminium bez termoizolacji ( tzw. zimne ) i termoizolowane ( tzw. ciepłe ). Proponujemy całą gamę kolorów, wypełnień oraz akcesoriów, np. samozamykacze, pochwyty. W ofercie posiadamy drzwi zewnetrzne Firmy Delta, Gerda. Zapewniamy szeroką gamę paraperów zewnętrznych z blachy stalowej i aluminiowej oraz wewnętrznych z PCV wysokoudarowego, kamienia naturalnego oraz sytentycznego (konglomerat) i z płyty MDF. Dodatkowo zapewniamy roletki materiałowe, żaluzje poziome i pionowe (verticale) oraz rolety zewnętrzne aluminiowe. W naszej ofercie posiadamy również skuteczne kolce które pozwalają zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami bliskiego sąsiedztwa ptaków oraz przed przenoszonymi przez nie pasożytami i chorobami. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie zabudowy stolarki okiennej i drzwiowej
Nasz firma zapewnia kompleksową obsługę klientów polegającą na:
- bezpłatnych pomiarach i fachowym doradztwie
- projektowaniu i aranżacji większych konstrukcji
- przygotowanie konstrukcji ścian pod zabudowę stolarki (wszelkie prace murarskie związane z wykonaniem nowych otworów czy likwidacją starych)
- transporcie stolarki oraz materiałów budowlanych do klienta
- pełnym serwisowaniu
- wszelkie prace związane z budownictwem i remontami obiektów budowlanych.
Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów atestowanych na które udzielamy gwarancji.ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 – 17.00
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Ul Gen. Wł. Sikorskiego 8,41 – 809 Zabrze
tel. 032*277-39-93, 785 935686
www.bogrom.pl
bogromoknapcv@poczta.onet.pl