Okna Kömmerling


Produkty KÖMMERLING znane są już od ponad 70 lat. Dzięki systematycznej pracy, serwisowi oraz ciągłym innowacjom marka KÖMMERLING stała się najbardziej dopasowanym dostawcą na rynku i jednocześnie liderem całej branży.

KÖMMERLING to produkt łączący ponadczasowy wygląd i trwałość z subtelna elegancją i funkcjonalnością. Jest on w stanie zadowolić każdego, kto szuka zarówno systemowych jak i indywidulanych rozwiązań. Kombinacja mnogości asortymentu z nowoczesnymi technologiami uzyskiwania koloru zapewnia marce KÖMMERLING nieustająca przewagę.

Najcieplejszy system w swojej klasie

Cechy profilu Kömmerling 88 MD

Kömmerling 88 MD, to system okienny nowej generacji, który wyprzedza standardy w izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery-zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

Izolacja cieplna 7 komorowy system z uszczelką środkową. Pakiet trzyszybowy o szerokości 48 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Uw=0,72 W/(m²K), Uf=0,95 W/(m²K)
Szklenia Do 56 mm szerokości z możliwością osadzenia pakietu 3-szybowego lub specjalnych szyb funkcyjnych
Budowa Konstrukcja pozwala na umieszczenie najnowocześniejszego pakietu 3-szybowego o maksymalnym zakresie szklenia do 56 mm
Bezpieczeństwo Odporność na włamania RC2

Perfekcyjna statyka i termoiziolacja

Cechy profilu Kömmerling 76 MD

Kömmerling 76 MD to nowoczesny i najlepszy w swojej klasie systemem okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przd włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kömmerling 76 MD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia

Izolacja cieplna Wysoka oszczędność na kosztach energii-nowy system 76 mm 6 komorowy z uszczelką przylgową o najwyższych parametrach izolacyjności termicznej-wartość współczynnika Uw dla okna referencyjnego do 0,73 W / (m²K)
Szklenia Pakiet 3-szybowych o grubości do 48 mm. Możliwe zastosowanie pakietu szybowego 16-50 mm
Izolacja akustyczna Poprawa jakości życia dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej do 48 dB
Bezpieczeństwo Większe bezpieczeństwo-możliwość zastosowania zintegrowanych systemów antywłamaniowych (systemów osłonowych); klasa antywłamaniowości RC2